Szybka Lista

Jak w 48 godzin zbudować automatyczny mechanizm do budowania listy mailingowej i wreszcie wykorzystać jej potencjał?

Autor: Mirosław Skwarek | Kategoria: E-marketing | Aktualizacja: 2018-09-10 | Liczba uczestników: 304 osób

797 zł z VAT

797 zł z VATKurs zawiera

1 modułów
20 lekcji

Dostęp online na platformie vod.getall.pl
Nielimitowany dostęp
Certyfikat ukończenia
Dostęp mobilny

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.


Mirosław Skwarek
Nazywam się Mirosław Skwarek i jestem ekspertem perswazji i marketingu internetowego. Mam na swoim koncie 2 książki m.in. "Perswazja w sprzedaży aukcyjnej" oraz ponad 40 kursów internetowych. Z płatnych kursów skorzystało ponad 8 tysięcy klientów.


Domyślam się, że setki razy udało Ci się usłyszeć, że lista mailingowa to złoto Internetu. Wiesz, że skuteczność listy bije na głowę listę fanów czy followersów na Instagramie. Media społecznościowe pomagają budować silne marki, niestety mają jedną wadę: ciężko jest sprzedawać na Instagramie, Facebooku czy Snapchacie.

Dlaczego?

Z prostej przyczyny. W serwisach społecznościowych przebywamy nie po to żeby kupować. Wręcz przeciwnie, uciekamy tam od nachalnych sprzedawców. Co innego gdy logujesz się do swojej poczty email. Robisz to przeważnie w celach biznesowych i zawodowych. Dlatego lista mailingowa jest 32 razy skuteczniejszym narzędziem sprzedażowym niż Facebook.

99% klientów sklepów internetowych posiada adres email.To logiczne. Nawet gdy kupujesz z reklamy na Facebooku potwierdzenie transakcji przychodzi Ci na… email.

Nawet sam Facebook wysyła informacje o nowych funkcjach i rozwiązaniach za pomocą emaila.

Zobacz dlaczego warto budować listę mailingową?Skoro wiesz już jak ważna jest list mailingowa to przyjrzyjmy się innemu problemowi.

Pomimo, że każdy odnoszący sukcesy marketer internetowy posiada duże listy mailingowe Tobie prawdopodobnie to nie wychodzi.

- nie wiesz od czeka zacząć i jak to wszystko połączyć w calość
- znasz strategie i teorie budowania listy, ale na Twoim koncie jest raptem kilkadziesiąt adresów
- nie radzisz sobie z tymi trudnymi terminami i nie masz konkretnego planu działania,
- wydaje Ci się to tak skomplikowane technicznie, że stale odkładasz budowanie listy.

Mogę wymieniać podobne problemy godzinami. W jednej z ankiet aż 4 468 przedsiębiorców i pracowników działu marketingu opowiedziało mi o swoich problemach. Oto dowód:Jak mantra pojawiały się 3 problemy:

- nie potrafię zdobywać klientów
- nie wiem jak zwiększyć sprzedaż
- nie wiem jak budować listę mailingową

Dlatego postanowiłem nagrać kurs Szybka Lista, w którym bez zbędnego lania wody pokażę jak w mniej niż 48 godzin zacząć budować własną listę mailingową.

W kursie poprowadzę Cię za rękę i omówię wszystko krok po kroku. Wykonamy wszystko według gotowej checklisty. Tłumaczę to tak prostym językiem, że wiem, iż nawet osoby słabe technicznie dadzą sobie radę.

Czym ten kurs różni się od Praktyka Budowy Listy?Po pierwsze jest to kurs odświeżony i skrócony do minimum. Długie kursy są świetne, ale wiem, że duża część osób nie ma czasu oglądać 100 nagrań i chce szybkich efektów. Taki jest właśnie ten kurs. Konkretne wskazówki żeby osiągnąć JEDEN cel – ZBUDOWAĆ LISTĘ potencjalnych klientów.

To nie koniec…

Dodatkowo znajdziesz tam nowe moduły takie jak:

- instalacja modułów śledzących zachowania internautów
- budowanie 2 list jednocześnie, czyli tzw. lista hybrydowa (emaile + Messenger Bot)
- budowanie listy zgodnie z RODO, tworzenie polityki prywatności i ustawianie zgód marketingowych
- przygotowanie opisu pod SEO, czyli jak osiągnąć darmowy ruch z wyszukiwarki.
- wrzucanie plików do chmury GetAll i udostępnianie ich subskrybentom
- tworzenie strony One Time Offer
- Ustawianie Piksela konwersji.

Nie martw się jeżeli te określenia wydają Ci się czarną magią. W kursie wytłumaczę Ci je na różne sposoby i co najważniejsze przetestujesz je w praktyce.

Aha, jeżeli utkniesz, zgubisz się otrzymujesz ode mnie BONUS.

Indywidualne VIDEO Wsparcie VIPNa czym będzie ono polegało?

Do 2 godzin (poza godzinami nocnymi 22.00 - 6.00 – czasami śpię) od zadania technicznego pytania OSOBIŚCIE nagram Ci indywidualną, wideo instrukcję, która pozwoli Ci pokonać dany problem. Jeżeli będzie trzeba naprawię Twój błąd osobiście i ruszymy dalej. Poniżej przykładowe wsparcie VIP dla moich klientów. Teraz masz również szansę skorzystać z tej usługi.A co jeżeli znowu nie starczy mi motywacji?Spokojnie, zadbałem o to. Zorganizuję 2 zamknięte webinary VIP na których powtórzymy cały proces. Możesz samodzielnie zrobić pierwsze kroki z kursem a następnie na wspólnym webinarze przypilnuję Cię żeby udało nam się osiągnąć cel – własna lista mailingowa.

Podsumowują, otrzymujesz skondensowany kurs w którym prowadzę Cię za rękę. Bez teorii i zbędnego odchodzenia od głównego tematu. Totalna koncentracja.20 lekcji, indywidualne wsparcie i gotowy plan, który pozwoli Ci zdobyć pierwszych subskrybentów w 48 H od wdrożenia wiedzy z kursu.

Bonus #1 Gotowa Checklista Budowania Listy Mailingowej. WARTOŚĆ 39,90 zł

Jako bonus otrzymujesz gotową checklistę, dzięki których już nigdy nie zgubisz się podczas tworzenia twojego lejka sprzedażowego. Jeżeli często zadawałeś lub zadawałaś sobie pytanie – od czego to wszystko zacząć, to w tym dokumencie znajdziesz wreszcie odpowiedź. Budowaniem list mailingowych zajmuję się już od 10 lat. Przez ten czas zmieniałem i doskonaliłem cały proces budowania listy. Teraz otrzymujesz dopracowany schemat nie ponosząc moich kosztów i nie popełniając moich błędów.

Bonus #2 2 Zamknięte WEBINARY z Budowania Listy. WARTOŚĆ 299 złPodczas tych spotkań spotkamy się i na żywo przejdziemy cały proces jeszcze raz. Będę tą osobą, która Cię przypilnuje i zmotywuje.Bonus #3 Błyskawiczne VIDEO wsparcie VIP. WARTOŚĆ 500 złOferta tylko dla pierwszych 100 osób, które dołączą do kursu. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować takiego wsparcia większej liczbie osób, dlatego warto podjąć szybką decyzję dołączając do internetowej klasy.Na czym będzie polegało to wsparcie?

Do 2 godzin (poza godzinami nocnymi 22.00 -6.00) od zadania technicznego pytania OSOBIŚCIE nagram Ci indywidualną, wideo instrukcję, która pozwoli Ci pokonać dany problem. Jeżeli będzie trzeba naprawię Twój błąd osobiście i ruszymy dalej. Oto przykładowe wsparcie VIP dla moich klientów. Teraz masz również szansę skorzystać z tej usługi.

Bonus #4 Video Analiza Twojego strony lądowania i e-maila wysyłającego bonus. WARTOŚĆ 299 zł

Gdy już przerobisz cały materiał i stworzysz tunel sprzedażowy według instrukcji z kursu wyślesz mi link do strony przechwytującej a ja ją sprawdzę i nagram Ci sugestie w formie wideo.

Będę spał mniej żeby dać Ci efekty…

Jak widzisz nie inwestujesz w zwykły kurs internetowy a w program gdzie jako autor angażuje się osobiście i poświęca Ci swój czas. Lubię automatyzację, ale jeszcze bardziej zależy mi na twoich efektach. Jestem w stanie spać mniej przez kilka tygodni jeżeli tylko osiągniesz lepsze efekty.

Pamiętaj, że codziennie cena kursu rośnie aż osiągnie poziom 797 zł.

Dołącz teraz grona marketerów, którzy posiadają własną listę mailingową.

Spis treści


Lekcje

1. Wstęp: Jak Szybko Zbudować Listę

 • Wideo

2. Załóż konto w systemie e-mail marketingowym

 • Wideo

3. Dodaj nadawcę wiadomości

 • Wideo

4. Stwórz i skonfiguruj listę mailingową

 • Wideo

5. Stwórz i dodaj politykę prywatności

 • Wideo

6. Przygotuj stronę przechwytującą

 • Wideo

7. Przygotuj opis SEO dla Landing Page

 • Wideo

8. Połącz stronę przechwytującą z formularzem zapisu

 • Wideo

9. Dodaj kod Pixela Facebooka

 • Wideo

10. Dodaj kod śledzenia zachowań na Landing Page

 • Wideo

11. Przygotuj grafikę okładkę 3D PORADNIKA

 • Wideo

12. RODO. Dodaj zgody marketingowe

 • Wideo

13. Przygotuj Magnes na klientów - RAPORT PDF

 • Wideo

14. Wrzuć PDF do chmury GetAll

 • Wideo

15. Napisz wiadomość FollowUP wysyłającą darmowy poradnik z automatu

 • Wideo

16. Przepuść wysyłkę poradnika przez BOTA Manychat. Buduj 2 listy jednocześnie

 • Wideo

17. Przygotuj TESTY A/B strony przechwytującej

 • Wideo

18. Stwórz stronę "dziekuję" lub OTO

 • Wideo

19. Stwórz konwersję niestandardową

 • Wideo

20. PUSZCZAMY RUCH. Ustawianie reklamy na Facebooku krok po kroku

 • Wideo
Wróć na górę